zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
 

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu

zaloguj


Dokłady opis działania naszych usług.


Poradnik - jak korzystać z naszych usług i po co ?
Portal www.budujesz-kupujesz.pl oferuje szeroki wachlarz usług pozwalający firmom budowlanych na znalezienie klientów z całej Polski.
Posiadamy bogatą bazę ogłoszeń budowlanych od osób prywatnych takich jak: zlecenia dotyczące budowy domów, ociepleń, remontów mieszkań oraz budynków i wiele wiele innych. Dodatkowo posiadamy bogatą bazę publicznych przetargów budowlanych.

Jak to dokładnie działa ?


W naszym portalu masz możliwość uruchomienia dwóch usług: zleceń budowlanych oraz przetargów budowlanych z wybranych województw z podziałem na kategorie. Po zamówieniu usługi zleceń budowlanych codziennie między godziną 11-14 będą Państwo dostawać na podanego maila aktualne zlecenia remontowe od naszych użytkowników, którzy szukają firm. Mail zawiera konkretne aktualne ogłoszenie remontowe, po kliknięciu na zlecenie są Państwo kierowani na portal do opisu ogłoszenia. Po kliknięciu pokaż dane kontaktowe pojawi się numer telefonu lub adres email osoby zlecającej. Na tym etapie już bezpośrednio Państwo kontaktują się z wybraną osobą.
Również w każdym momencie po zalogowaniu do naszego portalu, wchodząc w dział zleceń budowlanych lub przetargów mogą Państwo skorzystać z naszej wyszukiwarki i przeglądać wszystkie dostępne ogłoszenia budowlane lub przetargi.
Jak uruchomić usługę zleceń budowlanych i/lub przetargów ?KROK 1


Aby uruchomić usługę zleceń budowlanych i/lub przetargów, należy kliknąć w górnej części portalu po prawej stronie link REJESTRACJA
KROK 2
Wybierz rejestrację firmy
KROK 3

Mamy do wyboru 3 warianty uruchomienia usługi: tylko zlecenia budowlane, tylko przetargi,lub pakiet łączony - dostęp zarówno do zleceń budowlanych jak i do przetargów budowlanych.

Mamy do wyboru 4 opcje abonamentowe:
- pierwsza opcja (darmowa) - wybór tej opcji powoduje, że na Państwa adres email będą spływać wszystkie wybrane informacje, natomiast nie będą mieli Państwo możliwości odkryć danych kontaktowe naszych klientów, w przypadku przetargów budowlanych będą Państwo widzieć tylko część treści przetargu.
Pełny dostęp do usług otrzymują Państwo bo wykupieniu jednego z trzech pakietów płatnych, możliwy jest wybór na 3 okresy:
- 1 miesiąc,
- 6 miesiecy,
- 12 miesięcy
Tutaj wybieramy interesujący nas okres czasu.


KROK 4


Następnie wybieramy województwa oraz branże z jakich chcemy otrzymywać informacje na maila. Lewa kolumna dotyczny zleceń budowlanych, prawa przetargów budowlanych.
Jeżeli np. zamawiamy tylko zlecenia budowlane, wybór województw oraz kategorii dla przetargów jest zablokowany.
KROK 5


W kolejnym kroku wypełnij starannie dane swojej firmy, pamiętaj że podane dane będą widoczne dla klientów (za wyjątkiem numeru NIP).
Po wypełnieniu wszystkich danych kliknij ZAREJESTRUJ.
KROK 6


W kroku tym następuje podsumowanie zamówienia, możesz sprawdzić które usługi zamówiłeś, zobaczyć całkowitą kwotę do zapłaty jak również wybrać metodę płatności.
Posiadamy dwie formy płatności: zwykły przelew oraz opłata poprzez platnosci.pl
Jeżeli wybierzesz zwykły przelew usługi będą uruchomione dopiero po zaksięgowanu wpłaty, skorzystanie z opcji platnosci.pl spowoduje zaksięgowanie środków natychmiast przez co usługa zostaje uruchomiona do paru minut.
Wybranie opcji zwykły przelew spowoduje wysłanie faktury proformy na Państwa maila, po opłaceniu proformy wysyłamy fakturę VAT pocztą.
Skorzystanie z opcji szybkich płatności spowoduje autmatyczne zaksięgowanie wpłaty. Fakturę za usługi rónież wysyłamy pocztą.

Jeżeli masz pytania, dalej nie wiesz jak uruchomić usługę? Skorzystaj z pomocy online klikając w poniższy baner:
Możesz również skontaktować się z nami telefocznie:
(32) 616 41 14