Jesteś w sekcji:   Strona główna  > 

Aktualności

 >  Zamówienia budowlane

Powrót do listy aktualnościDrukujZamówienia budowlane


google
DLACZEGO ZLECENIODAWCY NIE ZNAJDUJĄ SWOJEGO WYKONAWCY?
dodano: 2012-10-04 11:44:40

Każdy z Nas kiedyś poszukiwał brygady budowlanej, która zrealizuje Nasze zlecenie. Od kilku dobrych lat najpopularniejszym sposobem na znalezienie odpowiedniego wykonawcy jest zorientowanie się czy nasi znajomi bądź rodzina mają kogoś do polecenia. Niestety często zdarza się tak, że po ostatniej ekipie remontowej pozostaje niesmak.

 

Prawdziwy problem zaczyna się jednak wtedy, kiedy nikt spośród naszych znajomych nie jest w stanie polecić godnego zaufania fachowca. Natomiast ludzi, na który trzeba uważać – w dowolnej ilości. I co wtedy?

                       


Zaczynamy „googlować” firmy remontowo-budowlane, co też nie jest łatwym zadaniem. Jak już przebijemy się przez szereg dobrze wypozycjonowanych, ale mało wartościowych stron do danych kontaktowych naszej upragnionej firmy to okazuje się, że wszystkie najbliższe terminy w kalendarzu tej ekipy są zarezerwowane.


Czy jedynym wyjściem jest odłożyć remont? Na szczęście nie!

                     


Doskonałą alternatywą dla wyszukiwarki Google w której jesteśmy w stanie znaleźć wszystko, są katalogi firm. Często niestety katalogi firm na portalach ogólnych nie są systematycznie aktualizowane, co w efekcie nadal sprawia, że zostajemy bez wykonawcy. Zatem najlepszym rozwiązaniem jest odnalezienie portalu związanego ściśle z budowlanką na którym znajduje się katalog „żyjących” firm. Prawdopodobieństwo, że dana firma istnieje i ktoś odbierze od Nas telefon diametralnie wzrasta. Katalogi firm na portalach budowlanych są systematycznie aktualizowane, dzięki czemu oszczędzamy Nasz czas i pieniądze.

                        

Kolejną możliwością znalezienia wykonawcy jest zamieszczenie swojego zlecenia na portalu, który gwarantuje poinformowanie wszystkich współpracujących brygad budowlanych o Naszym zapotrzebowaniu na dana usługę.

Ten sposób znalezienia wykonawcy jest bardziej efektywny, z kilku powodów. Przede wszystkim docieramy z informacją do grupy firm budowlanych poprzez jedno kliknięcie. Następnie – to firmy oddzwaniają. I nareszcie – dzwonią te, którą są zainteresowane podjęciem zlecenia – mają czas i wolne zasoby .


W ostatnich miesiącach obserwuje się ciągły wzrost zainteresowania tym sposobem poszukiwania wykonawcy.

Jak kształtowała się liczba dodanych zleceń na tym portalu w ciągu ostatniego kwartału piszemy w artykule Kwartalne zestawienie dostępnych zleceń budowlanych.
Jak widać możliwości jest wiele, a to od Nas zależy na który sposób znalezienia firmy budowlanej się zdecydujemy.
 


Komentarze (0)

Brak komentarzy.

zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj