Jesteś w sekcji:   Strona główna  > 

Aktualności

 >  Zamówienia budowlane

Powrót do listy aktualnościDrukujZamówienia budowlane


internet
CZY WARTO ZAMIESZCZAĆ ZLECENIA BUDOWLANE W INTERNECIE?
dodano: 2012-10-04 11:49:23

Każdy z Nas w swoim życiu chociaż raz poszukiwał fachowca z zakresu budowlanki przebudowy, remontu czy modernizacji, któremu moglibyśmy powierzyć wykonanie swojego zlecenia. Nie jest to prosta sprawa o czym piszemy w artykule Dlaczego zleceniodawcy nie mogą znaleźć swojego wykonawcy , a więc jaki jest najkorzystniejszy sposób znalezienia wykonawcy?

 

 


Coraz popularniejszym sposobem staje się zamieszczanie zleceń w Internecie. Zlecenia te trafiają jeszcze tego samego dnia bezpośrednio do wykonawców lub są do wglądu na portalu dla firm budowlanych.

                                                       


Korzystając z tego rozwiązania przede wszystkim oszczędzamy czas, a czas to pieniądz. Zamieszczając ogłoszenie/zlecenie w Internecie nie ponosimy z tego powodu żadnych kosztów, w przeciwieństwie do zamieszczania ogłoszenia/zlecenia np. w gazecie. Innym sposobem jest też obdzwonienie firm budowlanych które reklamują się w różny sposób, ale tutaj niestety tracimy czas i również ponosimy koszty – w tym wypadku koszty rozmów telefonicznych.

 

Zostawiając swoje ogłoszenie w Internecie mamy pewność, że już w najbliższych dniach skontaktuje się z nami nie jeden, nie dwóch, ale na pewno kilku fachowców zainteresowanych zrealizowaniem naszego zlecenia. Dodatkowym atutem tej formy poszukiwania brygad budowlanych jest możliwość wyboru wykonawcy. Spośród wielu osób które się z Nami skontaktowały, na podstawie przesłanych referencji, zdjęć wykonanych prac, zamienionych kilku słów, możemy świadomie i bez kosztów wybrać brygadę, której powierzymy wykonanie naszego zlecenia.

 

Dodatkową zaletą jest to, że prawdopodobieństwo znalezienia firmy z wolnym terminem w czasie, gdy chcemy np. dokonać remontu, diametralnie wzrasta. Dobrze wiemy, że ciężko znaleźć firmę, która jest solidna, ma dobre ceny a w dodatku wolne terminy.

                       

Zamieszczanie zleceń w Internecie nic nas nie kosztuje, a przynosi wiele korzyści. Osoby poszukujące obecnie wykonawcy zachęcamy do uczynienia tego w formularzu.
 


Komentarze (0)

Brak komentarzy.

zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj