Jesteś w sekcji:   Strona główna  >  Reklama

DrukujReklama


Reklama
Portal Budujesz-Kupujesz.pl oferuje szeroki wachlarz narzędzi promujących wizerunek firm. Każde z nich jest elastyczne i dostosowane do indywidualnych oczekiwań podmiotów promowanych. To, co nas jednak odróżnia od innych portali, to możliwość przeprowadzenia kontekstowej kampanii promocyjnej, która ma dużo większe przełożenie na efekty.

Co to oznacza?
Kontekstowa kampania promocyjna oznacza skoordynowanie dobranych narzędzi promocyjnych. Zamiast wyboru tylko jednej formy promocji w oczekiwaniu na relatywnie niski, ale zgodny ze standardami panującymi w Internecie poziom zainteresowania użytkowników - proponujemy inne rozwiązanie. Odpowiedni dobór narzędzi reklamy, ukierunkowanie ich na cel promocji oraz skoordynowanie w czasie przyciąga uwagę znacznie efektywnej.

Kontakt
Wszelkie pytania, sugestie i prośby związane z promocją na portalu Budujesz-Kupujesz.pl prosimy przesyłać na adres promocja@budujesz-kupujesz.pl.

Formy promocji:

Banner:

Banner reklamowy umieszczony na stronie głównej portalu. Dopuszczalny format to *.swf, *.jpg. . Rozpiętość grafiki może wahać się w przedziale: 750x100 do 965x150px

Mini banner:
Banner reklamowy umieszczany na stronie głównej w jej prawej części pod strukturą menu. Stanowi dobre uzupełnienie banneru głównego i może być wykorzystywany jako funkcjonalny przycisk. Dopuszczalny format to: *.swf, *.jpg. . Rozpiętość grafiki to: 233x69pxNa skróty:

W dowolnym miejscy na portalu istnieje możliwość dodania modułu Na skróty w prawej części strony pod strukturą menu. Moduł może składać się z mini-zdjęcia, krótkiego tekstu oraz nagłówku stanowiącego odnośnik przykładowo do artykułu sponsorowanego lub zewnętrznego adresu WWW.Newsletter:

Widomość mailowa wysyłana do zarejestrowanych użytkowników portalu, z możliwością segmentacji pod wieloma kryteriami, jak osoba, firma, płeć, województwo itd. Do wiadomości może zostać dołączona zewnętrzna grafika wraz z załącznikami.


Partnerzy:
Zamieszczenie logotypu w module partnerzy na stronie głównej w prawym dolnym rogu.


Artykuł sponsorowany:
Możliwość zamieszczenia własnego artykułu na portalu na dowolny temat budowlany i o dowolnej długości. Istnieje także swoboda w wyborze miejsca w strukturze menu, w którym artykuł ma zostać zakorzeniony. Umożliwia to lepsze dotarcie do interesującego daną firmę segmentu grupy docelowej. Do artykułu można dołączać zdjęcia oraz pliki do pobrania w formacie *.doc, *.xls oraz *.pdf.


Kalendarz imprez:
Dodanie własnego elementu do kalendarza imprez budowlanych. Do dyspozycji pozostaje na stronie głównej kalendarza mini zdjęcie, nagłówek, czas trwania, miejsce i krótki opis oraz cała podstrona serwisu z możliwością dodawania multimediów.


Wydarzenie:
Możliwość przeprowadzenia eventu w ramach portalu, jak konkurs, ankieta czy inne dowolne wydarzenie. Do dyspozycji podmiotu zamawiającego zostaje oddany element wyróżniony na stronie głównej w postaci nowego modułu struktury menu z prawej strony. W skład nowego modułu wejdą linki do portalowych podstron lub zewnętrznych adresów WWW.


Przedstawione narzędzia promocyjne należy traktować w kategoriach propozycji. Jesteśmy otwarci na nowe idee i pomysły oraz chętnie przedstawimy szczegóły poszczególnych rozwiązań podczas bezpośredniej rozmowy.
 
Kontakt w sprawie reklamy pod adresem  marketing@budujesz-kupujesz.pl
 

Ekipa Budujesz-Kupujesz.pl

 zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj